Gizlilik Politikası

Bu bilgi güvenliği ve gizlilik ilkeleri Özçay Koop. http://ozcay.com.tr/ adresindeki sipariş formunu doldurarak veren veya gerçek veya tüzel kişiler içindir.

Site ziyareti sırasında ziyaretçinin internet protokol (ip) adresi, internet tarayıcısı bilgileri, ziyaret süresi, sayfa gösterim sayısı gibi bilgiler toplanabilir, bu amaçla çerez (cookie) adı verilen ziyaretçi tarafında veri saklanabilen yöntem kullanılabilir. Özçay Koop. ürün veya hizmet geliştirme amaçlı toplanan bilgileri kullanabilir. Bilgi sahibinden yazılı onay alınmadığı sürece üçüncü parti gerçek veya tüzel kişilerle kişisel bilgilerin paylaşılmayacağı garanti edilmektedir. Yasaların zorunlu kıldığı durumlar, yasal soruşturmalar ve Özçay Koop.  yasal haklarının korunmasının gerektiği durumlarda kişisel bilgiler kullanılabilir ve sadece ilgili resmi makamlarla paylaşılabilir.

Özçay Koop. kredi kartı bilgilerini hiçbir surette kayıt etmemektedir.

Tüm ziyaretçilerimiz bir sınırlama olmaksızın site anasayfasında belirtildiği (linki bulunduğu) üzere https://ozcay.com.tr/ adresi üzerinden ssl sertifika korumalı bağlantı kuarbilir. Sipariş ve ödeme sayfalarında güvenli erişim zorunlu kılınmıştır.

Özçay Koop. gerek gördüğü takdirde bilgi güvenliği ve gizlilik ilkelerinde değişiklikler yapabilir. Yapılan değişiklikler ozcay.com.tr sitesinde