S.S Of Özçay Tarımsal Kalkınma Kooperatifi 1989 yılında kurulmuş ve 1990 yılı yaş çay sezonunda üretime başlamıştır. İşletmemiz çay üreticilerinden almış olduğu güçle ve bünyesindeki uzman personelleri sayesinde çay sektöründe başarılı olmuş bir çay fabrikasıdır. Tam donanımlı tesis ve laboratuarına sahip olan Özçay Koop. üretimin her safhasında üretim gereklerine özen göstererek piyasanın talebine uygun ürün yelpazesi oluşturmuştur. Aranan damak zevkine uygun; üstün kaliteli ürünleri üretmekten asla ödün vermeyen

S.S Of Özçay Tarımsal Kalkınma Kooperatifi üretmiş olduğu markaların artık aranan çay olması nedeniyle övünçlüdür. Ürün kalitesini günden güne artıran firmamız son dönemde almış olduğu "ISO 9000 Belgesi" ve "Uluslararası Kalite Ödülü" ile tüm uluslararası platformda da kanıtlamış bulunmaktadır.

S.S Of Özçay Tarımsal Kalkınma Kooperatifi 2002 yılında üretmeye başladığı organik çay ile sektörde bir ilke daha imza atan kuruluş olmanın haklı gururunu yaşamaktadır. Hedeflediği aşamaları sağlıklı bir şekilde tamamlayan Özçay Koop. her süreçte kendisine yeni hedefler belirleyerek üretimini geliştirmekte ve değerli müşterilerinden yana en iyiyi oluşturma çabalarını arttırarak devam ettirmektedir.

Özçay Hakkında